01 / 01
0 (507) 277 14 31

Kurumsal

Kaliteyi Keşfet!

Tasarımlarımızı kalite ile birleştiriyor, kullanışlı ve doğal yapısı ile ahşaba can katıyoruz. En iyi ahşap boyalarını tercih ediyor, sektörün en kaliteli tamamlayıcı ürünlerini kullanıyoruz.

Kurumsallaşan ve kendini geliştiren uzman ekibi ile Gediksan, 60 yılı aşkın süredir müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bunun için teknolojiyi ve sektörü sürekli takip ederek, dinamik yapısını koruyarak, gerekli özenle müşterilerine tercihlerinde yanılmadıklarını göstermektedir.

Yurt içi ve yurt dışındaki yenilikleri dikkatle izleyerek, değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitesini arttırmakta, imalat güvenilirliğini ve zamanında proje teslimi ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmaktadır.

Gediksan modern ve kreatif ahşap üretiminde; ev dekorasyonu, mutfak mobilyası, giyinme odası, banyo mobilyası, ofis mobilyaları, kapı ve pencere, merdiven, cafe ve restoran çözümleri, özel ahşap dekorasyon çözümleri alanında hizmet vermektedir.

Satış öncesi ve sonrası hizmeti ile kullanıcıya sahip olduğu üründen maksimum düzeyde yararlanma olanakları sunmaktadır.

Gediksan, kendi tasarımcılarının koleksiyonları ile birlikte, dünyaca ünlü markaların farklı ihtiyaçlara cevap veren mutfak ve mobilya aksesuarları, özel tasarım ankastre cihazları, tamamlayıcı dekorasyon ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Gediksan, farklı bakış açısı sayesinde, kalitesiyle kusursuz bir hizmet vererek, zevkli ve renkli ürünler oluşturarak sektördeki yerini ve imajını her gün daha da güçlendirmektedir.

MÜKEMMEL UYUM

MODERNLİK

Hem tasarım hem de üretim teknolojisi alanlarında dünya trendlerini takip ediyor, zamanın gerisinde kalmamak için çalışma dinamiklerimizi sürekli yeniliyoruz.

KALİTE

Kullandığımız tüm malzemelerde, işçilikte, taşıma ve montajda, yani A'dan Z'ye her aşamada kaliteye önem veriyoruz. Tamamladığımız her projenin ileride bize referans olacağını bilerek çalışıyoruz.

ÖZGÜNLÜK

Zevklerin ve renklerin tartışılmayacağını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden hayalinizdeki ürünleri sizinle beraber buluyor ve üretiyoruz. Böylece her müşterimiz için farklı projeler geliştirerek, her proje için özgün üretimler yapıyoruz.

İLETİŞİMDE KALALIM

İLETİŞİM
+90 (507) 277 14 31
+90 (536) 673 72 53
+90 (532) 655 50 34
info@gediksan.com
Kalım Sok. No:10/1-2 Siteler - ANKARA
Mesajınız iletildi.
Mesajınız iletilemedi.